Pages in topic:   [1 2] >
Off topic: Kā būtu ar PowWow Latvijā?
Thread poster: Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Aug 15, 2017

100 gadus neviens nav bijis. Varētu kkad šoruden, arī vieta man ir padomā- http://www.hercogsm.lv/ Tur nav problēmu rezervēt, nav pats lētākais, bet nav arī pats dārgākais no iespējamajiem. Vietas pietiek cilvēkiem 50 droši + virtuve arī laba.
Tas ar kājām ir kilometru no Spices, organizāciju es varētu ņemt uz sevi. Arī kkādi autobusi tur iet- neprasiet man kādi (pats ar autobusu pēd
... See more
100 gadus neviens nav bijis. Varētu kkad šoruden, arī vieta man ir padomā- http://www.hercogsm.lv/ Tur nav problēmu rezervēt, nav pats lētākais, bet nav arī pats dārgākais no iespējamajiem. Vietas pietiek cilvēkiem 50 droši + virtuve arī laba.
Tas ar kājām ir kilometru no Spices, organizāciju es varētu ņemt uz sevi. Arī kkādi autobusi tur iet- neprasiet man kādi (pats ar autobusu pēdējoreiz braucu gadā 2000.), bet varu noskaidrot.


[Edited at 2017-08-16 20:57 GMT]
Collapse


 
Maija Cirule
Maija Cirule  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
German to English
+ ...
Būtu jau jauki, Aug 16, 2017

bet sakarā ar nupat saņemto latviešu valodas redaktora/korektora vai kā nu šis darbonis saucas recenziju, no kuras man žoklis atkārās, kā arī dažiem citiem piedzīvojumiem ar angļu-latviešu un vācu-latviešu "spečukiem" man šķiet, ka pirms tāda Pow-Wow jāiegādājas bruņuveste, hokejistu ķivere un universāla pretinde:(

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Ķiveri varu aizdot Aug 16, 2017

Es, kad pirms gadiem sešiem iegādājos Segway, arī kkādu ķiveri piepirku, lietojis gan ne reizi neesmu

Bet ja nopietni- nedomāju, ka tur visi korektori ieradīsies, un pat ja ieradīsies, tad būs iespēja apspriest lietas klātienē. Vispār jau esmu bijis daudzos PowWowos (Latvijā gan līdz šim ir noticis tikai viens), nevienā bruņuveste un ķivere nav bijusi vajadzīga.


 
Andris Dinaburgskis
Andris Dinaburgskis  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
English to Latvian
+ ...
Esmu ieinteresēts Aug 16, 2017

Paldies, Uldi, par ierosinājumu un gatavību organizēt. "Esmu ieinteresēts" nozīmē, ka es varētu piedalīties, bet varētu arī nepiedalīties. Nekad neesmu bijis nevienā PowWow, tāpēc man varbūt tur būtu interesanti. Man šķiet, būtu svarīgi savākt pietiekami daudz dalībnieku. Turpināšu sekot jaunumiem.

 
Maija Cirule
Maija Cirule  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
German to English
+ ...
Nebūt nav jābūt korektoram, Aug 17, 2017

Uldis Liepkalns wrote:


Bet ja nopietni- nedomāju, ka tur visi korektori ieradīsies, un pat ja ieradīsies, tad būs iespēja apspriest lietas klātienē. Vispār jau esmu bijis daudzos PowWowos (Latvijā gan līdz šim ir noticis tikai viens), nevienā bruņuveste un ķivere nav bijusi vajadzīga.


lai mēģinātu iegrūst dunci ribās cerībā tikt pie kāda darbiņa un naudas. Pirms kāda laiciņa lasīju Lato Lapsas rakstu (nav mans mīļākais autors, taču jāatzīst, ka viņa publicētie fakti nav no zila gaisa grābti) par kādu profesionālu latviešu tulkotāju, kas piepelnījās ar troļļošanu internetā par labu farmācijas kompānijām, lai nepieļautu relatīvi lētu pretvēža zāļu pārdošanu. Nedomāju, ka es gribētu atrasties vienā telpā ar šādu cilvēku.


 
Kunik
Kunik  Identity Verified
Local time: 00:53
English to Latvian
+ ...
Par telpām un cilvēkiem Aug 17, 2017

Maija Cirule wrote:


Pirms kāda laiciņa lasīju Lato Lapsas rakstu (nav mans mīļākais autors, taču jāatzīst, ka viņa publicētie fakti nav no zila gaisa grābti) par kādu profesionālu latviešu tulkotāju, kas piepelnījās ar troļļošanu internetā par labu farmācijas kompānijām, lai nepieļautu relatīvi lētu pretvēža zāļu pārdošanu. Nedomāju, ka es gribētu atrasties vienā telpā ar šādu cilvēku.


Jā, es arī lasīju to rakstu. Ja nemaldos, runa bija par visnotaļ cienījamu kolēģi (kas savulaik bija arī te, nezinu, vai tagad vēl ir), kas, piedzīvojis(-usi) šādu smagu slimību, cīnījās pret "brīnumlīdzekli", kas domāts viena slimības paveida ārstēšanai, bet ko reklamēja un daudzināja kā panaceju pret visiem vēžiem bez jebkādiem klīniskiem pētījumiem.

http://www.irlv.lv/2017/2/7/rigvir

Es drīzāk padomātu, cik ļoti man gribētos vienā telpā uzturēties ar cilvēku, kas ar patiku pārstāsta kaut kādu pietiek.com utml. žļurgu (un vēl sabiezina krāsas).

Es, protams, atvainojos, ja runa ir par citu tulkotāju, citu Lapsas portālu, citām pretvēža zālēm un citu "interneta trolli".

[Edited at 2017-08-17 18:32 GMT]


 
Arita Upeniece
Arita Upeniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2008)
English to Latvian
+ ...
Brīvību troļļiem Aug 17, 2017

Pievienojos tinagetai.

tinageta wrote:

Jā, es arī lasīju to rakstu. Ja nemaldos, runa bija par visnotaļ cienījamu kolēģi (kas savulaik bija arī te, nezinu, vai tagad vēl ir), kas, piedzīvojis(-usi) šādu smagu slimību, cīnījās pret "brīnumlīdzekli", kas domāts viena slimības paveida ārstēšanai, bet ko reklāmēja un dauzināja kā panaceju pret visiem vēžiem bez jebkādiem klīniskiem pētījumiem.

http://www.irlv.lv/2017/2/7/rigvir

Es drīzāk padomātu, cik ļoti man gribētos vienā telpā uzturēties ar cilvēku, kas ar patiku pārstāsta kaut kādu pietiek.com utml. žļurgu (un vēl sabiezina krāsas).

Es, protams, atvainojos, ja runa ir par citu tulkotāju, citu Lapsas portālu, citām pretvēža zālēm un citu "interneta trolli".



 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Re: Brīvību troļļiem Aug 17, 2017

"Pievienojos tinagetai."
====================
Es arī.

Uldis


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 01:53
English to Latvian
+ ...
Tikai nevajag... Oct 18, 2017

Uldis Liepkalns wrote:
Latvijā gan līdz šim ir noticis tikai viens


Pirmais PowWow-s Latvijā notika 2004. gada 23. oktobrī, bet otrais - 2007. gada 7. jūlijā (07.07.07).
Bet, ja par tēmu, vienmēr gatavs piedalīties.


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 01:53
English to Latvian
+ ...
Segway Oct 18, 2017

Uldis Liepkalns wrote:

Es, kad pirms gadiem sešiem iegādājos Segway, arī kkādu ķiveri piepirku, lietojis gan ne reizi neesmu



Segway vai ķiveri?


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 01:53
English to Latvian
+ ...
Autobusi... Oct 18, 2017

Uldis Liepkalns wrote:

Arī kkādi autobusi tur iet- neprasiet man kādi (pats ar autobusu pēdējoreiz braucu gadā 2000.)


[Edited at 2017-08-16 20:57 GMT]


Garām kursē 7. un 55. autobusi. Objekts atrodas tieši pusceļā starp pieturu "Mārupes v-sk" un pieturu "Upesgrīvas iela".


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Ventam Oct 18, 2017

Kkā nav opcijas atbildēt tieši Ventam, bet nu:
1) Ķiveri. Segway'jam noskrējienu jau esmu veicis ap 6000 km, šobrīd Vācijā remontā, jo elektronika sāka gļukot. Bet kuru katru dienu jābūt atpakaļ. Nu jau vairs nav svarīgi kuru- zem 15 grādiem tāpat nebraucu, jo ausis apledo un krīt nost
Bet ķivere PowWowiem pieejama, nelietota un par brīvu.

2) Ar PowWow kā tādu laikam garām- neviens
... See more
Kkā nav opcijas atbildēt tieši Ventam, bet nu:
1) Ķiveri. Segway'jam noskrējienu jau esmu veicis ap 6000 km, šobrīd Vācijā remontā, jo elektronika sāka gļukot. Bet kuru katru dienu jābūt atpakaļ. Nu jau vairs nav svarīgi kuru- zem 15 grādiem tāpat nebraucu, jo ausis apledo un krīt nost
Bet ķivere PowWowiem pieejama, nelietota un par brīvu.

2) Ar PowWow kā tādu laikam garām- neviens pats vēl interesi nav izrādījis.


[Edited at 2017-10-18 00:30 GMT]
Collapse


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 01:53
English to Latvian
+ ...
Interese / neinterese par Pow-Wow Oct 18, 2017

Visdzīzāk problēma ir tā, ka reti kurš lasa forumus. Domāju, ka, ja tiktu uzrakstīti personiski e-pasti, situācija būtu savādāka. Bet, varbūt, arī nebūtu...

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Mini trīs reizes :) Dec 10, 2017

Vents Villers wrote:

Uldis Liepkalns wrote:

Es, kad pirms gadiem sešiem iegādājos Segway, arī kkādu ķiveri piepirku, lietojis gan ne reizi neesmu



Segway vai ķiveri?


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:53
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Taisnība Dec 10, 2017

Vents Villers wrote:

Uldis Liepkalns wrote:
Latvijā gan līdz šim ir noticis tikai viens


Pirmais PowWow-s Latvijā notika 2004. gada 23. oktobrī, bet otrais - 2007. gada 7. jūlijā (07.07.07).


Biju abos, bet man, kā jau vecam cilvēkam, atmiņa vairs nav tā


 
Pages in topic:   [1 2] >


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Kā būtu ar PowWow Latvijā?






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »